سیستم آبخوری نیپل

نوشته شده توسط:علیرضا مولوی | ۱ دیدگاه 

نیپل ها تمام استیل بوده ، امکان چرخش 360 درجه داشته و با ضربه به نوک این نیپل ها در هر جهت ، آب با سرعت یکسان سرازیر می شود. فنجان آبخوری دارای دو گیره محکم و تک بازو می باشد که باعث دسترسی آسان جوجه ها ی کوچک به آب شده و هیچ لبه اضافه نداشته و به راحتی قابل شستشو می باشد و از بهترین نوع فشار شکن اروپایی استفاده شده است .

  جریان آب مناسب از روز اول جوجه ریزی

نیپل با چرخش 360 درجه و سرعت جریان بالا ما از نیپل MK-500 استاندارد در خط آب خوری استفاده می کنیم. این نیپل ها امکان 360 درجه چرخش را دارند. با ضربه به نوک این نیپل در هر جهت، سرعت جریان آب یکسانی را خواهیم داشت. این نیپل کاملاً از جنس استیل می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این نوع نیپل دارای سرعت جریان بالایی جهت استفاده در هوای گرم است و 175 میلی لیتر در دقیقه با فشار 60 میلی بار در رگولاتور آب دهی دارد.فنجان آب خوری با یک بازو

فنجان آب خوری از نوع تک بازو می باشد تا دسترسی آسانتری را برای جوجه های کوچک و پرنده فراهم نماید. در طراحی فنجان هیچ نوع لبه اضافی وجود ندارد و به راحتی قابل شستشو می باشد. قطر فنجان 7 سانتی متر و گیره ثابت کننده بر روی فنجان تعبیه شده است.

  • Stew

    Stew

    • ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۵:۱۶

    i agree wit u addie but they r not really the main caracters but their still important cause theres a reason 4 every 1 in a book and i totally think edric should be robert patterson becasue he sounds like him and taylor or that guy who played prince caapnsi(ben barnes) would be good 4 drake.


ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!