پرورش بلدر چین شغل پر در آمد

نوشته شده توسط:علیرضا مولوی | ۱ دیدگاه

بیائید هر خانه را کارخانه کنیم     

کار در منزل با پرورش بلدرچین ماهیانه یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان بدست آورید

شعار رشد اقتصادی چین بیائید هر خانه را کارخانه کنیم.

رمز پیشرفت و رشد چشمگیر اقتصادی کشور هایی مانند چین و تایوان با این روند شروع شد که هر شخصی در خانه و محل زندگی خود یک تولیدی ایجاد کرد. تواید منحصر  به کارخانه ها و تولیدی های بزرگ نیست و هر شخصی می تواند در خانه  ی خود با توجه به مکان و بودجه یک محصول تولید نماید و درآمد زایی زیادی داشته باشد

ما به شما چه پیشنهادی داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط با 4000000تومان(چهار میلیون تومان)و یک مکان  کوچک در خانه (انباری اتاق زیر زمین)  به مساحت 3*4  (12 متر مربع)  در خانه خودتان  زیر نظر خودتان

بدون اینکه روزانه وقت زیادی از شما بگیرد.(در حد 40 دقیقه در روز)

در کنار شغل اصلی خود با صرف هزینه بسیار اندک  وقت بسیار کم در آمدی حدود 560000(پانصد و شصت هزار تومان)  الی1350000(یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار  تومان )  داشته باشید

کدام بانک یا سرمایه گذاری  به 4000000 (چهار میلیون تومان) چنین سود سرشاری در ماه می دهد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کافی است خودتان سرور خودتان باشید . با کمی تدبیر و سیاست امکان پذیر است فقط درست تصمیم بگیرید.

4000000(چهار میلیون تومان ) سرمایه گذاری  و 560000  تومان  الی 1350000   تومان سود خالص در هر ماه

ما به شما خواهیم گفت چگونه!!!!!!!!

تعجب نکنید این اغراق آمیز نیست واقعا می شود شخص سومی قرار نیست با  سرمایه ی شما کار کند    فقط خود شما
نقش ما این وسط چیست

ما به شما مشاوره می دهیم و شما را در جهت رسیدن به این هدف یاری می کنیم

به یاد داشته باشید کمک ما فقط مشاوره است سرمایه گذاری از شما و کار با سرمایه نیز از طرف خود شما خواهد بود.به ادامه مراجعه شود

شرح ما وقع

شما در یک اتاق 12 متری حدود 800 بلدر چین تخم گذار تعبیه می کنید بلدرچینها در در قفسهای مخصوص بلدرچین تخمگذا ر جایگذاری می شوند.

قیمت فرو ش هر تخم بلدرچین برای شما حدودا 75  تومان می باشد این در صورتی است که هر بلدرچین روزانه 30 گرم دانه به قیمت 15 تومان می خورد .(با فرض دانه کیلویی 500 تومان)  یعنی هر تخم بلدرچین 60 تومان سود خالص است

حال دوباره حساب و کتاب را مرور می کنیم  تا مطمئن شوید ما اغراق نمی کنیم.

 با یک انباری  12 متری  (3*4)  شروع می کنیم.

تعداد  8 قفس درآن جای میگیرد  2 تا سری 4 طبقه ای
 در هر قفس 100 بلدرچین  می باشد که جمعا 800 بلدرچین خواهید داشت . توجه داشته باشید اگر به راهنمایی های ما و مشاوره کارشناس  دامپزشکی شرکت هما توجه داشته باشید  بالای 90 درصد بلدرچینها  تخم گذاری میکنند. یعنی بالاتر از 750 تخم بلدرچین  در روز.


شما با بسته بندی های شکیل تخم بلدرچین (که شرکت هما در اختیار شما قرار می دهد ) و داشتن لیبل می توانید هر بسته 12 تایی تخم بلدرچین را به قیمت  1000 تومان به مرغ  و تخم مرغ فروشی ها و سوپر مارکتها بفروشید. البته قیمت برای مصرف کننده 1200  تومان است.


از هر 1000 تومان که شما به فروش می رسانید 100 تومان خرج بسته بندی  می شود و 900 تومان برای شمامی ماند.برای هر تخم بلدرچین 15 تومان هزینه دانه  را کم کنید و سود خالص خودتان را با دست کم 750 تخم بلدرچین در روز حساب کنید.

سر ماه چقدر می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حتما خودتان هم به نتیجه رسیده اید که با این حساب و کتاب واقعی و منطقی سود در هر ماه همان است که ما گفتیم یعنی 1350000  (یک میلیون و سیصد و پنجاه هزا ر تومان)

اگر حوصله بسته بندی ندارید

شرکت هما تخم بلدرچین شما را دانه ای 40 تومان بدون بسته بندی  از شما می خرد

آن موقع است که درآمد ماهیانه شما 560000  (پانصد و شصت هزار تومان )  میشود.

چرا باید تخم بلدرچین مصرف نمود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

به این دلیل   فقط بخوانید

در قرآن مجید (سوره بقره/57)و (اعراف/160) و(سوره طه 80-81)از بلدرچین به عنوان غذایی نیک یاد شده است.

 

 بلدرچین ، به سبب ارتباطش با قوم یهود در قدیم ، شهرتی تاریخی یافته است . به روایتِ عهد عتیق  در روزگار سرگردانی بنی اسرائیل در بیابان پس از خروج از مصر، یَهْوَه برای خوراک قوم گرسنگی کشیده ، مائده هایی آسمانی ، یکی مَنّ (تَرانگبین ) و دیگری سَلوی ' (بلدرچین )، فروفرستاد. در ادب فارسی ، اشاراتی به منّ و سلوای بنی اسرائیل به عنوان نعمتهای نامنتظَر(آسمانی)یافت می شو د  .در حقیقت بلدرچین غذایی است که از آسمان برای زمینیان نازل شده است. در اغلب نقاط دنیا پزشکان برای افراد مسن و از کار افتاده که احتیاج مبرمی به ترمیم سلولهای از دست رفته بافتهای خود را برای حفظ و بازیابی سلامت و شادابی خود دارند، مصــــرف گوشت و تخم  بلدرچین را تجــــویــــز مینمایند.

 

از طرف دیگر وجود عناطر معدنی کمیاب و ویتامینهای عدیده در گوشت و تخم این پرنده آن را برای امراض صعب العلاج همچون « آسم ، تشنج ، فشار خون ، ضعف اعصاب و یا در مواردی ناراحتی های روانی و عقب افتادگیهای جسمی و روانی و همچنین بیخوابی همچون داروی معجزه آسا میباشد» .

 

شما مطالب فوق  را باید  به طور خلاصه  در کالا برگ خود درون جعبه ها استفاده کنید تا همه مشتریان دلایل استفاده از این نعمت آسمانی را بدانند و ترغیب روز افزون برای خرید محصولات شما داشته باشند.   


بمب ویتامین

تخم بلدرچین به علت نداشتن کلسترول ، قابل مصرف برای تمام افرادی است که مصرف تخم مرغ برایشان منع شده است.تخم بلدرچین در مقایسه با تخم مرغ، به مراتب ارزش غذایی بالاتری دارد.یک تخم بلدرچین هر چند که از لحاظ وزنی حدود یک پنجم وزن تخم مرغ معمولی را دارد، ولی نسبت به آن دارای 5 برابر فسفر، 5/7 برابر آهن، 6 برابر ویتامین B12و  وتیامین B1 و 15 برابر ویتامین B2 ریبوفلاوین می باشداز این رو آن را بمب ویتامین می نامند.

تخم بلدرچین به دلیل غنای بالای امگا3 و فسفر در کشور ژاپن به عنوان بخشی از صبحانه دانش آموزان و کودکان محسوب می شود•

قابل توجه افراد بالای 40 سال

جذب ویتامینهای بدن با افزایش سن بسیار کم میشود از این رو مصرف روزانه ی تخم بلدرچین را به افراد بالای 40 سال برای بالا بردن مواد معدنی و ویتامینهای بدن و جلوگیری از، کارافتادگی زود رس و پیشگیری ازسرطان توصیه می نماییم. تخم بلدرچین در افراد پیر و مسن موجد قوای از دست رفته جوانی است

خواص تخم بلدرچین

.1- سرشار از امگا3(برای تقویت هوش و حافظه)
2- غنی از آهن / ویتامینهای آ ، ب ، ث / اسیدهای آمینه و میکرو المانها
3- توصیه شده برای دوران بارداری (برای باهوش شدن جنین) –سنینرشدکودکانونوجوانان
4- تنظیمسیکلخواب / افزایشمقاومت بدن
5- بدون  کلسترول- تنظیم سیستم عصبی ، قلبی و گوارشی و درمان بیماری آسم و تشنج
7- استحکام عضلات و استخوان ها
8- افزایش تمایلات جنسی
9- دفع مواد رادیو اکتیو و فلزات سنگین نظیر سرب و جیوه ومواد زائد سرطان زا از ارگانیسم بدن انسان
10- بدلیل حجم کم تخم بلدرچین و میزان بالای پروتئین آن نسبت به تخم مرغ ، برای ورزشکاران بخصوص بدنسازان عزیز نیز توصیه میشود.

11- به دلیل کامل بودن و نداشتن هیچ تاثیر سوئی در شیر خواران به عنوان بهترین مکمل دوران شیردهی استفاده می شود.

12- -تخم بلدر چین حساسیت ایجاد نمی کند

13-ماسک سفیده تخم بلدر چین همراه عسل (برای پوستهای چرب) و زرده با عسل برای( پوستهای خشک) باعث طراوت و شادابی و رفع چین و چروک و لکه های پوست شما می شود.

 

حال شما نیز متوجه شده اید با دانستن این مطالب هر پیر و جوان و کودک، بزرگسال  و یا خانم بارداری مایل به تخم بلدرچین می باشد. پس فقط کافی است این محصول را درست معرفی کنید.

***   وجود پوستر ها و تبلیغاتی که در مغازه ها به مشتری انگیزه خرید بدهد.

*
چرا محصولات ما بهترین است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بلدرچینهایی که ما به شما می دهیم

جوان  و 60 روزه می باشند یعنی در اوج تخم گذاری است و به تازگی دوران تخم گذاری خود را شروع کرده است .و تا مدتهای زیادی حداقل 2 سال و بیشتر برای شما تخم گذاری می کند (هر دامپزشکی که قبول داشته باشید سن و بازدهی بالای بلدرچینهای ما را تائید می کند).

 

بعد از 2 یا 3 سال  ما دوبار ه با تخفیف قابل توجهی بلدرچینهای شما را تجهیز می کنیم. فقط با قیمت 1500000(یک میلیون و پانصد هزار تومان)  بلدرچینهای قبلی را نیز می توانید سر بریده و گوشتشان را به فروش برسانید که حتما بیشتر از 1200000  یک میلیون و دویست هزار تومان برای شما سود دارد . (گوشت کیلویی 6500 تومان–البته فعلا )


چرا قفسهای ما بهترین است

سیستم این قفسها طوری طراحی شده است که به دلیل چند طبقه بودن جای خیلی کمی میگیرد. فضای 12 متر برای 8 قفس،دانخوری ها بیرون  قفس تعبیه شده است و حدودا 20 دقیقه زمان در هر وعده برای دانه دادن به بلدرچین ها کافی می باشد.(2 وعده در روز)

سیستم آبخوری قفسها مجهز به نیپل فنجان دار است که به طور اتوماتیک پر از آب می شود. در این سیستم  نهایت بهداشت رعایت شده است . و از شیوع بیماری جلوگیری می کند. شما با این سیستم آبخوری پیشرفته جلوی 50 % از بیماری هایی که از طریق ظرف آب کثیف و مانده منتقل می شود را می گیرید. از مزایای دیگر این سیستم آبخوری این است که هیچگاه زمانی صرف آب دادن به بلدرچینها نمی کنید.


در طراحی این قفسها شیبی لحاظ شده است که به محض اینکه بلدرچین تخم می گذارد تخمها قل می زند و به داخل جا تخمی مخصوص می آید و شما نیز مجبور نیستیددر قفس را باز کرده و تخمها را از درون قفس جمع کنید.

کف قفسها طوری خاصی وجود دارد که چلغوز بلدرچین از داخل سوراخهای آن بیرون می آید و در سینی که زیر هر قفس وجود دارد می ریزد.با این حساب هیچگاه زیر پاهای بلدرچین  کثیف و آلوده به میکروب  نمی باشد و همیشه تمیز است و جلوی یکی  از عوامل مهم بیماری زا در طیور که تجمع میکروب زیر پاهای آنان است را می گیرد

 

فقط کافی است روی سینی روزنامه پهن کنید و و هفته ای یک بار روزامه را عوض کنید. با این حال باور کنید که  اگرآن انباری کنار اتاق خود شما نیز باشد هیچگاه بویی از بلدرچین شما را آزار نمی دهد.

طراحی این قفسها به گونه ای است که برای یک کسب و کار خانگی ساخته  شده است و تمیز بی بو و بدون صرف وقت برای باز کردن درب قفس و آب و دانه گذاشتن درون قفس و جمع کردن تخمها از داخل قفس زیر پاهای بلدرچین می باشد .

شما حتی یک بار نیز نیاز ندارید که  درب قفس را باز کرده و آب و دانه بدهید یا تخم ها را جمع کنید.

 شرکت هما خدمات زیادی در زمینه مشاوره پرورش بلدرچین گوشتی را  نیز دارد. اگر تمایل به پرورش بلدرچین گوشتی دارید دامپزشکان و مشاوران هما آماده ارائه خدمات به شما هستند.

قیمت خرید جوجه یک روزه بلدرچین 300 ال 350 می باشد. در یک دوره خرید  10000 (ده هزار تایی )جوجه یک روزه 3000000 الی 3500000 تومان باید هزینه کنید شرکت هما در کنار خدمات مشاوره ای  دستگاه جوجه کشی 10000 تائی به قیمت فقط

2000000( دو میلیون تومان) به  فروش می رساند. با 60% پول جوجه یک دور ه می توانید  برای همیشه خودتان جوجه کشی کنید . این انتخاب شماست که سود و زیان شما را تعیین میکند.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه جوجه کشی به سایت زیر مراجعه کنید

کلمات کلیدی،بلدرچین با ارزش،
http://downloadmoney.persianblog.ir

  • Sundance

    Sundance

    • ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۶:۰۹

    Unknown little girl,You can not say that Dokdo became a part of Korea in 512, because there is no description about Dokdo in "The history of Three Coät˜ries(u¸‰åœ‹å²è¨t)&quon; at all. There are many many facts which will make you surprised in the dispute about Takeshima/Dokdo issue.I hope you to read the articles frankly on this blog.Also, there is an interesting video for you in hangul,


ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!